Prügikastid, prügikotihoidjad ja tuhatoosid

Üritust korraldades tekivad paratamatult jäätmed. Telgirent24 pakub laias valikus erinevate suurustega prügikaste, prügikotihoidjaid nii rendiks kui ka müügiks. Nõudlikumale kliendile on müügis ka mitmeosaline prügikoti hoidja jäätmete sorteerimiseks.

Loe edasi

Oleme kolinud!

Head kliendid ja koostööpartnerid! Asume nüüd uuel aadressil Kuma tee 3, Peetri.

Paratamatult puutume igapäevaselt kokku prügiga ning igasugune tarbimine eeldab rohkemal või vähemal määral prügi teket.

Meie valikus on prügikastid ja prügikotihoidjad nii rendiks kui ka müügiks

  • Prügikotihoidja ilma kaaneta rent ja müük – antud mudelil on kergesti eemaldatavad jalad, tänu millele mahub prügikotihoidja igasse sõiduautosse, mis muudab transpordi eriti lihtsaks.
  • Prügikotihoidja kaanega rent ja müük – antud kaanega mudel on lihtsasti kokkupandav ja mahub igasse sõiduautosse. Prügikohti hoidjasse sobivad 120l suurusega prügikotid.
  • Suurema ürituse korral soovitame rentida 240l prügikasti, kuhu on võimalik eraldi tellida tühjendusteenus.
  • Rendi korral on võimalik kohe juurde soetada ka prügikotid.
  • Jäätmete sorteerimine annab parima tulemuse, kui need juba alguses eraldi koguda ja panna eraldi kogumisvahenditesse. See annab võimaluse tekkinud prügi suunata taaskasutusse ja anda panuse keskkonna säästmiseks. Selleks pakume müügiks 2-osalist ja 3-osalist prügikastihoidjat jäätmete sorteerimiseks. Erinevad kaane värvid võimaldavad jäätmete kiiret ja lihtsat eraldamist.
  • Pakume müügiks ka stiilse välimusega seinale paigaltatavat tuhatoosi. Suitsukoni filter on valmistatud plastikust, mis ei lagune vaid muutub järjest pisemaks ning jõuab suure tõenäosusega tagasi meie toidulauale.
  • Samuti on võimalik rentida prügikasti tuhatoosiga, kus on tuhatoosi eraldatud tavalisest prügikastist.