Riidestanged ratastel

Meie kliimast tulenevalt kantakse suurem osa ajast ülerõivaid, aga alati ei pruugi olla kohta, kus neid hoiustada. Telgirent24 valikus on konkusdega ja ilma konkusdeta stanged, mida saab omavahel ühendada – tänu sellele on võimalus täpselt selliste mõõtutega stange kokku panna nagu parasjagu vaja on.

Loe edasi

Oleme kolinud!

Head kliendid ja koostööpartnerid! Asume nüüd uuel aadressil Kuma tee 3, Peetri.

Riidestanged ratastel sobivad hästi jopede, mantlite ja muude ülerõivaste riputamiseks. Stangedel on rattad ja pidurid, mis teevad nende liigutamise eriti lihtsaks ja turvaliseks. Kõiki stangesid saab ka omavahel ühendada.

Väikesemasse ruumi sobivad ideaalselt 1 meetrised stanged.

Valikus on stange 1m, mis on konksudega ning stange 1m  ilma konkusdeta 

Suurematesse ruumidesse sobivad 2 meetrised riidestanged ratastel.

Stange 2m ilma konksudeta ja konksudega Stange 2m,millel on 104 konksu.

Saadaval ka käru stangede transpordiks.

2m konksudega stanget on võimalik ka rentida. Lisaks stangele on saadaval ka nagid, riidepuud ja peeglid. Soovi korral on võimalik üles seatud garderoob eraldada muust melust piirdepostidega.

Piirdeposte saab kasutada ka eksklusiivsemate ürituste jaoks. Näiteks kasuta neid kontserdiõhtul juhtimaks külalisi parklast ürituse toimumiskohta. Kasutusvõimalusi on rohkelt ning seetõttu pakume erinevat värvi piirdeposte – kuldseid, hõbedasi, musti ning samuti erinevat värvi piirdeköisi. Nii saab kombineerida iga ürituse tarbeks sobiva värvikombinatsiooni.