Lõkkealused

Lõkkealused – ilusa ilmaga grillimiseks, talvel soojuse tekitamiseks kui ka lihtsalt suurepäraseks disainielemendiks. Meie valikust leiad ilusad ja kõrgelt hinnatud lõkkealused igale maitsele!

Loe edasi
Toote tüüp

TelgiRent24 müügis olevad lõkkealused on valmistatud Cor-Ten terasest, mis on peaaegu puhas süsinikteras, kuid töödeldud, et tekitada selle pinnale kaitsekiht ilmastiku talumiseks. Pinnakiht on algselt punakaspruun (roostele sarnanev toon), muutudes aja jooksul tumedamaks. Õigesti kasutamisel on Cor-Ten teras ilmekas, kauakestev ja hooldusvaba ning peab ajale ainulaadsel viisil vastu.

Lõkkealus Chiaro võtmesõnaks on selgus. Lihtsad selged jooned ning praktilisus, ühendatud kauakestva ning välistingimustesse loodud materjaliga.

Seda lõkkealust on saadaval kahes suuruses:

Lõkkealus Chiaro

Lõkkealus Chiaro XL 

Meie valikust leiad veel teisigi lõkkealuseid: Lõkkealus Alta, Lõkkealus Alta XL, Lõkkealus Elegante, Lõkkealus Elegante XL, Lõkkealus Piazza, Lõkkealus Laterna

Meil on saadaval ka kõikidele müügis olevatele lõkkealustele sobituvad grillkomplektid – Grillkomplekt Arttu ja Grillkomplekt Otto. Komplektid on roostevabast terasest valmistatud ja neid saab kasutada ka panni, keedupoti või kohvikannu alusena.