Gaasipõletiga grillpannid

Kui otsid vastupidavat gaasipõletiga grillpanni, siis oled õiges kohas. Telgirent24 pakub laias valikus Eestis toodetud parima kvaliteediga panne, mis sobivad ideaalselt liha, kala, juurviljade ning erinevate riisiroogade valmistamiseks.

Loe edasi

Oleme kolinud!

Head kliendid ja koostööpartnerid! Asume nüüd uuel aadressil Kuma tee 3, Peetri.

Gaasipõletiga grillpannid sobivad ideaalselt erinevate toitude praadimiseks ning samuti valmivad pannil ka imemaitsvad pannkoogid.

Basic grillpannide sarjas on kõrge äärega pann, mis võimaldab praadida, küpsetada, hautada ja keeta. Gaasipõletit ümbritsev tuulekaitse tagab piisava kaitse tuule eest. Roostevabast terasest tuulekaitse ja jalad- ei roosteta ning on kerge hooldada

Grillpannid on kohe valmis kasutamiseks – eelkomplekteeritud ning monteerimine võtab aega vaid 2 minutit.

Basic-580 on populaarseim komplekt kodukasutajate seas.

Basic-720 on piisavalt suur, et sobib ka väikestele toitlustajale.

Basic-960 võimaldab väga kiirelt toitlustada suuremaid rahvahulkasid – sõltuvalt toidust ja nõudlusest 50-200 portsjonit tunnis.

PRO grillpannide sarjas on kõrge äärega pann, mis võimaldab praadida, küpsetada, hautada ja keeta. Triple Windshield- kolmekordne kaitse tuule eest. Triple Windshield- soojus juhitakse otse pannile, mitte ei haju ära. Roostevabast terasest tuulekaitse ja jalad- ei roosteta ning on kerge hooldada.

Grillpann on valmis kasutamiseks – eelkomplekteeritud ning monteerimine võtab aega vaid 2 minutit ning põleti ja tuulekaitse osa saab kasutada erinevate pannidega

PRO sarja panne on väga laias valikus ning on leitavad siit.

Meilt on võimalik osta ka cataplana komplekte, gaasipliite paellale/wokile, paella ja wok panne, grillpanne, BBQ suitsuahjusid ja söegrille, gaasiga marmiite ning gaasipõleteid jalgadel.