Search
Generic filters
Search
Generic filters

Valguskett

Valgusketiga meenub tõenäoliselt talvine jõulupühade periood – kuuse ehtimine, valgusketid puudel, eesmärgiga tuua hämarasse aega juurde killuke valgust ja pühademeeleolu. Valgusketid on aga tegelikult palju rohkemat kui vaid jõulukaunistuseks.

Loe edasi
Toote tüüp

Valguskett – abivahend, mis muudab pidulikumad üritused veelgi pidulikumaks ja maagilisemaks Need sobivad ideaalselt pulmade, juubelite ja erinevate pidulikemate vastuvõttude dekoratsioonideks.

Valguskette võib paigaldada nii sisetingimustesse loomaks hubast õhustikku, kui ka välitingimustesse – dekoreerida näiteks aedu, trepikäsipuid või riputada neid puudele. Lisavalgustus ei ole mitte ainult funktsionaalne, tuues õrna lisavalgust, vaid valgusketti saab kasutada ka mõne erilise ala eraldamiseks. Riputades tulukesed telgi või ruumi lakke, saab jätta mulje, nagu üritus toimuks kauni tähistaeva all.

Telgirent24 valikus on erinevas pikkuses nii värvilisi kui ka valge valgusega valguskette. Valguskette saab ka jätkata ühenduste abiga ning nii saab koostada täpselt enda jaoks sobiva pikkuse vahemikus 7-100 meetrit. Valgusketid on energiasäästlike LED pirnidega ning ilmastikukindlad.

Valgusketi paigaldamine on lihtne, kuid soovi korral saab meilt tellida ka valgusketi paigalduse.

Valguskette saab rentida nii lühi- kui pikaajaliselt. Soovi korral on ka võimalik valguskett endale osta siit 

Pakume müügiks valguskette suurusega: 10m, 20m, 30m, 40m, 50m

Pakume rendiks valguskette suurusega: 7m, 14m, 21m, 28m, 35m, 42m, 50m