Peopaketid

Soovid sõprade ja lähedastega murevabalt sünnipäeva tähistada või lihtsalt niisama mõnusalt aega veeta? Selleks oleme pannud kokku peopaketid, kus on kõik vajalik olemas. Ära jäta midagi juhuse hooleks ja broneeri juba täna!

Loe edasi

Oleme kolinud!

Head kliendid ja koostööpartnerid! Asume nüüd uuel aadressil Kuma tee 3, Peetri.

Valikus olevad paketid

 

Pakett – Sünnipäev 60le

Pakett annab ideaalse võimaluse tähistada pingevabalt oma sünnipäeva koos lähedaste inimestega. Paketis on olemas kõik vajalik inventar peoks – sinul jääb vaid üle pidu nautida, meie hoolitseme kõige muu eest!

Pakett – Juubel 50le

Sünnipäev, eriti juubel, on hea põhjus kutsuda kokku pere ja sõbrad ning üks korralik pidu maha pidada. Oleme loonud paketi, kus on olemas kõik vajalik inventar peoks ning samuti sisaldab hind juba transporti Tallinna piires – sinul jääb vaid üle murevabalt oma päeva nautida!

Pakett – Lapse sünnipäev 20le

Sünnipäev on üks kord aastas ja lapse jaoks väga erilise tähendusega. Selleks oleme pannud kokku paketi 20le inimesele, mis on ideaalne võimalus, kui ei soovi oma pead vaevata meelelahutuse välja mõtlemisega ja soovid kõik peoks vajamineva ühest kohast soetada.

Pakett – Teismelise sünnipäev 15le

Teismelisele sünnipäeva korraldamine on kohati keerulisem kui väiksele lapsele. Noorukid ei vaja kindlat peo programmi vaid pigem soovivad lihtsalt koos aega veeta. Paketis on pingpongi laud ja lauajalgpall aktiivsemaks tegevuseks ning popcornimasin, et hiljem näiteks üks rahulik filmiõhtu korraldada.

Pakett – Sügisene pidustus 25le

Sügis ja jahedamad ilmad ei tähenda, et ei saaks enam õues pidusid pidada. Paketis olevad gaasisoojendid annavad nii sooja kui ka loovad hubase meeleolu ning telk kaitseb tuule ja vihma eest.

Pakett – Aiapidu 20le

Üks mõnus aiapidu suvisel hooajal on lausa kohustuslik. Selleks, et kasina võõrustajana saaksid muretult sõprade seltsis aega veeta, oleme kokku pannud üheks mõnusaks aiapeoks paketi 20le inimesele. Meie toome kogu vajamineva inventari kohale ning sinul jääb üle vaid pidu nautida!

Pakett – Grilliõhtu sõpradega 20le

Grillimine on suve lahutamatuks osaks – juba esimese lume sulades tuuakse välja grillid ning neid kasutatakse kuni hilise sügiseni. Pakett – Grillõhtu 20le annab võimaluse sõpradega koos lõkke ääres aega veeta, grillida ning nautida üksteise seltskonda ja soojasid suveõhtuid.