Meelelahutus / Mängud

Iga üritus vajab meelelahutust. On teil plaanis firmapidu, sünnipäev, suguvõsa kokkutulek, pulmad või mistahes üritus – meelelahutustegevused aitavad peol lõbusalt aega sisustada ning panevad külalised omavahel suhtlema.

Loe edasi

Oleme kolinud!

Head kliendid ja koostööpartnerid! Asume nüüd uuel aadressil Kuma tee 3, Peetri.

Meelelahutus ja mängud on ühe eduka peo väga oluliseks osaks, aga selle leidmine ja valimine on tihtipeale üks suur peavalu. Traditsiooniliselt leitakse õhtujuht, kes võtab enda kanda muusika ja meelelahutustegevuste korraldamise kuid kõik külalised ei pruugi soovida taolistest ühistegevustest osa võtta.

Meilt leiad mitmekülgset valikut meelelahutustegevuste korraldamiseks igale maitsele.

Meelelahutuse eest sinu peol hoolitsevad

 

Ideid kasutamiseks

Sportlikumat tegevust pakuvad lauajalgpall ja pingpongi laud. Nende eeliseks on see, et külalised saavad ise meeskonnad moodustada ning läbi mängu omavahel suhelda ja tutvuda.

Pidusemat tegevust võimaldavad tossumasin ja mullimasin – natuke hämaram valgustus ja muusika koos tossu- ja mullimasinaga garanteerib unustamatu õhtu. Samuti on neid ideaalne kasutada ka nostalgia tekitamiseks erinevatel 80-ndate ja 90-ndate teemapidudel.

Loomulikult ei pea  tossu- ja mullimasinaga piirduma vaid õhtuste üritustega –  need sobivad suurepäraselt ka päevastele üritustele vürtsi andmiseks või laste pidudele.

Lastes tekitab kindlasti elevust ka suhkruvatimasin, millega on võimlik erinevat värvi suhkruvatti valmistada.

Ideaalselt sobib lastega üritustele, laatadele ja mujale ka popcornimasin, millega on võimalik  lihtsa vaevaga valmistada ülimaitsev popcorn.