Piirdepostid ja garderoob

Oled korraldamas üritust, aga külalistel ei ole kohta, kuhu oma ülerõivad hoiule anda? Taga ükskõik millise ürituse korraldamisel ülerõivaste korralik hoiustamine renditavate garderoobitarvikute abil.

Loe edasi
Toote tüüp

Sõltumata aastaajast, on selleks siis kevad, suvi, sügis või talv, kantakse jakki, mantlit või jopet. Üritust korraldades ei pruugi aga sündmuse toimumise kohas olla piisavalt nagisid või kohta kuhu ülerõivaid paigutada – selleks tulevad appi meie poolt pakutavad piirdepostid ja garderoob (riidestanged ja nagid). Taga ükskõik millise ürituse korraldamisel ülerõivaste korralik hoiustamine meie poolt renditavate garderoobitarvikute abil

Telgirent24 pakub võimalust rentida lisaks stangedele ja nagidele ka riidepuid ja peegleid.  Soovi korral on võimalik üles seatud garderoob eraldada muust melust piirdepostidega.

Piirdeposte saab kasutada ka eksklusiivsemate ürituste jaoks. Näiteks kasuta neid kontserdiõhtul juhtimaks külalisi parklast ürituse toimumiskohta. Kasutusvõimalusi on rohkelt ning seetõttu pakume erinevat värvi piirdeposte – kuldseid, hõbedasi, musti ning samuti erinevat värvi piirdeköisi. Nii saab kombineerida iga ürituse tarbeks sobiva värvikombinatsiooni.

Meilt on lisaks rendile võimalik ka osta laias valikus piirdeposte ja infotahvleid.

Lisaks sellele on võimalik üles seada ka oma isiklik punane vaip, mida mööda külalised üritusele juhatada.

Turvalise peo tagamiseks leiab meie valikust ka automaatse desinfitseerimisjaama. Rent sisaldab desovahendit. Desinfitseerimisjaama on lihtne transportida, see ei võta palju ruumi ning sellega saab võimaldada mugavalt käte desinfitseerimise igal üritusel.