Valguskettide rent ja müük

Mainides valgusketti, kangastub enamikule tõenäoliselt talvine periood enne jõulupühasid. Kuuse ehtimine, valgusketid puudel, eesmärgiga tuua hämarasse aega juurde killuke valgust ja pühademeeleolu. Aga valgusketid on tegelikult palju rohkemat kui vaid jõulukaunistuseks. Valguskettide abiga saab muuta pidulikumad üritused maagiliseks. Ideaalselt sobivad need romantiliste ürituste nagu pulmade jaoks ning sobivad suurepäraselt ka pidulikemate ürituste nagu juubelite ja vastuvõttude dekoreerimiseks.

Valguskette võib paigaldada nii sisetingimustesse loomaks hubast õhustikku, kui ka välitingimustesse, dekoreerides näiteks aedu, trepikäsipuid või riputades neid puudele. Lisavalgustus ei ole mitte ainult funktsionaalne, tuues õrna lisavalgust, vaid valgusketti saab kasutada ka mõne erilise ala eristamiseks või millelegi olulisele rõhku panemiseks. Riputades need telgi või ruumi lakke, saab jätta mulje, nagu üritus toimuks kauni tähistaeva all.

Telgirent24 valikus on nii värvilisi kui valge valgusega valguskette erinevates pikkustes. Valguskette saab ka jätkata ühenduste abiga ning nii saab koostada täpselt Teie jaoks sobiva pikkuse vahemikus 7-100 meetrit. Valgusketid on energiasäästlike LED pirnidega ning ilmastikukindlad. Valgusketi paigaldamine on lihtne, kuid soovi korral saab meilt tellida ka valgusketi paigalduse. Valguskette saab rentida nii lühi- kui pikaajaliselt ning ka osta.

RENDI KA NÄDALAVAHETUSEL!

Valgusketi rent

Meie tootevalikus on nii värvilisi kui valge valgusega valguskette, mida saate rentida nii lühi- kui pikaajaliselt.

SUUREPÄRASED HINNAD!

Valgusketi müük

Lisaks rentimisele, on võimalik osta meilt kvaliteetseid LED pirnidega valguskette päriseks.

KONTAKT

Võta ühendust!


Tehtud tööd