Autotelgid

Autotelgid on väga populaarne lahendus majaomanike seas, eriti kui krundil on iga ruutmeeter arvel ning ei soovita püsivat kuuri või garaaži ehitada.

Loe edasi

Oleme kolinud!

Head kliendid ja koostööpartnerid! Asume nüüd uuel aadressil Kuma tee 3, Peetri.

Autotelgid

Autotelke kasutatakse erinevate haljastustarbete ja seadmete hoiustamiseks ning püsiva garaaži puudumisel on see suurepärane kaasaskantav lahendus auto, mootorratta, paadi või haagissuvila hoiustamiseks.

Autotelgi eelised

Autotelk pakub teie sõidukile varjualust nii lühi- kui ka pikaajaliselt. Lumi, vihm, pori ja kahjulikud UV-kiired – tänu telgile ei pea te nende pärast muretsema.

Kui teie sõidukile sajab lund, on see midagi enamat kui tüütu auto lumest puhastamine, millega peate võitlema. Tugeva lumesaju korral võib lume kaal põhjustada klaasi pragunemist ning niiskus roosteprobleeme. Samuti võib talvisel ajal teedele puisatud sool põhjustada korrosiooni, mis kahjustab autot pöördumatult.

Auto pidevas päikesevalguse käes hoidmine võib põhjustada probleeme teie sõiduki välisilmes ja sisemuses. Sõiduvahendi kuuma kätte jätmine tähendab kuni 145 kraadist siseõhu temperatuuri, mis võib põhjustada armatuurlaua pleekimist ja sõiduki elektrikomponentide kahjustamist.

Meie valikus on autotelgid suurusega:

Mis on autotelk?

Autotelk on universaalne ilmastikukindel telk / varjualune mida saab kasutada aastaringselt asjade hoiustamiseks.

Mida saab autotelgis hoiustada?

Autotelgis saab hoiustada autot, väiksemat traktorit, paati, ATV, lumesaani, tööriistakuurina kasutada jne. Autotelgi kasutusalasid on väga palju, iga majapidamine leiab selleks erineva kasutuse võimaluse.