Cataplana komplektid

Telgirent24 valikus olevad pannid hübriid Cataplana ning wok-pannist –  koos kumera kaanega töötab see täpselt nagu traditsiooniline Cataplana pann. Pannidel ei ole kaanel kinnitusklambreid, seetõttu on lihtne panni kasutusotstarvet muuta.

Loe edasi

Oleme kolinud!

Head kliendid ja koostööpartnerid! Asume nüüd uuel aadressil Kuma tee 3, Peetri.

Kõik meie poolt valikus olevad Cataplana pannid on Eestis valmistatud.

Tänu nõgususele saab pannil valmistada väga erinevat toitu alates Vahemere köögist kuni Jaapanini. Kumer kausjas kuju võmaldab panni kasutada fritüürina: Churrosed, Bunuelod, tempura, kevadrullid jne.  Roostebast terasest pannil saab valmistada ka erinevad suppe.

Pannidele sobivaid gaasipõleteid on võimalik osta siit.

Samuti on meilt võimalik osta Wok panne, gaasipõletiga grillpanne, mis on kohe valmis kasutamiseks – eelkomplekteeritud ning monteerimine võtab aega vaid 2 minutit ja grillpanne.

Meie valikus olevad grillpannid on kõik paksupõhjalised (paks põhi on alates 3 mm). Pannid on väga heade küpsetusomadustega ja sobivad ideaalselt liha, kala ja juurviljade praadimiseks ning erinevate riisiroogade valmistamiseks. Pann sobib eriti hästi paella valmistamiseks, kuna õhukese (1-2 mm)  põhjaga pannil võib paella kiirelt põhja kõrbeda.