Grillpannid

Kui otsid grillpanni, mis oleks vastupidav ja toit põhja ei kõrbeks, siis oled õiges kohas. Telgirent24 pakub laias valikus Eestis toodetud parima kvaliteediga paksupõhjalisi panne, mis sobivad eriti hästi paella valmistamiseks, kuna õhukese põhjaga pannil võib paella kiirelt põhja kõrbeda.

Loe edasi

Oleme kolinud!

Head kliendid ja koostööpartnerid! Asume nüüd uuel aadressil Kuma tee 3, Peetri.

Meie valikus olevad grillpannid on kõik paksupõhjalised (paks põhi on alates 3 mm). Pannid on väga heade küpsetusomadustega ja sobivad ideaalselt liha, kala ja juurviljade praadimiseks ning erinevate riisiroogade valmistamiseks. Pann sobib eriti hästi paella valmistamiseks, kuna õhukese (1-2 mm)  põhjaga pannil võib paella kiirelt põhja kõrbeda.

Paksupõhjalise panni eeliseks õhukese põhjaga panni ees ongi asjaolu, et pann ei deformeeru toidu valmistamise käigus.

Paksupõhjaliste grillpannide valikuga saad tutvuda siin.

Lisaks tavalistele grillpannidele on võimalik soetada meilt ka gaasipõletiga grillpanne, mis sobivad ideaalselt erinevate toitude praadimiseks ning amuti valmivad pannil ka imemaitsvad pannkoogid.

Grillpann on valmis kasutamiseks – eelkomplekteeritud ning monteerimine võtab aega vaid 2 minutit ning põleti ja tuulekaitse osa saab kasutada erinevate pannidega.

Meilt on võimalik osta ka cataplana komplekte, gaasipliite paellale/wokile, paella ja wok panne, gaasipõletiga grillpanne, BBQ suitsuahjusid ja söegrille, gaasiga marmiite ning gaasipõleteid jalgadel.