kaartelgid

XIII noorte laulu- ja tantsupidu „Püha on maa“

Laulupidu

 

Laulupidul on Eesti kultuuris ahvusliku identiteedi, ühtsuse ja uhkuse sümbol, mis kanti 2003. aastal ka UNESCO vaimse kultuuripärandi nimekirja. Eesti laulupidude traditsioon sai alguse 1869. aastal.  Esimene lauiupidu toimus Tartus, alates kuuendast üldlaulupeost on toimumis kohaks Tallinna lauluväljak.

Pühapäeva hommikul, 2.07, sai alguse Vabaduse väljakult XIII Noorte laulu- ja tantsupeo rongkäik, kus võttis osa 8300 tantsijat, üle 22 600 koorilaulja, pea 2300 sümfoonia- ja puhkpilliorkestri muusikut. Rongkäik suundunus Tallinna lauluväljakule, kus toimus XIII noorte laulupeo kontsert “Püha on maa“. Laulupeo kunstiline juht oli Pärt Uusberg, kes lähtus juhtmõtte ideekavandi loomisel Hando Runneli luuletusest „Valgust!“. Laulupeol oli 778 kollektiivi, üle 23 000 laulja ja orkestrandi.

Paigaldasime omalt poolt alale toitlustuseks 10x70cmi viilkatusega telgi, garderoobi tarbeks 10×50 kaartelgi ning moodultelgi suurusega 6x9m.

Kaartelk

 

Telk koosneb 10m laiustest ja 5m laiustest moodulitest, millest on võimalik koostada endale vajaliku suurusega telk.

Kaartelgi üks peamisi eeliseid on selle muljetavaldav 3-meetrine räästakõrgus, mis loob avara interjööri. See parim telk erinevate suuremate sündmuste nagu näiteks pulmad, ettevõtte suvepäevad, festivalid  korraldamiseks, kus külalistel on vaja ruumi vabalt liikuda. Tänu oma avarale ruumile sobib see ka ideaalselt  välja erinevateks garderoobilahendusteks.

Telgile saab valida üleni läbipaistvad katuse ja seinad või kui soovite rohkem privaatsust valge katuse ja seinad. Efektsuse lisamiseks pakume kahepoolset klaasust, mille külgedel ja peal on klaaspaneelid.

 

kaartelk 10x50m kaartelgid

kaartelk 10x50m kaartelk ilma seinteta

kaartelk 10x50m kaartelgid garderoobilahendus

kaartelk 10x50m garderoob

kaartelk 10x50m

kaartelk laulupidu kaartelgid

kaartelk valge seintega

Viilkatusega telk

 

Viilkatusega telgi laius on 10m ja pikkuse saab moodustada 3m kaupa kuni 90 meetrini. Telgi rent on iga ürituse jaoks hea mõte, see pakub kaitset halva ilma korral ning on suurepäraseks varjualuseks kuumadel suvepäevadel. Viilkatusega telgil on individuaalselt avatavad ja suletavad seinad ning see sobib koos õllemööbli komplektidega ideaalselt inimesi toitlustama suurematel üritustel.

 

10x70m - toitlustustelk

10x70m moodutelk õllemööbel

laulupidu 10x50m kaartelk kaartelgid

Moodultelk

 

Moodultelk koosneb 6m laiustest ja 3m pikkustest moodulitest, millest on võimalik koostada oma soovitud suurusega telk. Telgi kõiki seinasid on võimalik avada individuaalselt ning soovi korral ei ole vaja neid üldse telgile paigaldada.

moodultelk 6x9m

noodultelgid 6x9m