Autotelk suuruses 3.9x6.1m

Autotelgid ja telk varjualused- efektiivne viis oma vara hoiustamiseks

Telk varjualune ja autotelk on väga populaarne lahendus majaomanike seas, eriti kui krundil on iga ruutmeeter arvel ning ei soovita püsivat kuuri või garaaži ehitada.
Varjualused on tavaliselt väiksema suurusega ja mahuvad ilusti tagaaeda. Neid kasutatakse erinevate haljastustarbete ja seadmete hoiustamiseks. Samuti püsiva garaaži puudumisel on see suurepärane kaasaskantav lahendus auto, mootorratta, paadi või haagissuvila hoiustamiseks.

 

Autotelgi ehk telk varjualuse eelised:

1. Mitmekülgsus

Autotelgi üks suurimaid eeliseid on see, et seda saab kasutada väga erinevatel eesmärkidel. Suvel sobib see suurepäraselt terassimööbli, jalgrataste, aiatööriistade ja laste mänguasjade hoiustamiseks. Talvekuudel saab sinna jällegi paigutada lumelabidad, saha, suusad ja muud talispordi vahendid.

2. Kaasaskantavus

Ajutised varjualused on valmistatud kergetest materjalidest mistõttu on neid lihtne ühest kohast teise teisaldada. Samuti saab neid väga lihtsalt ja kiirelt kokku panna ning lahti võtta.

3. Minimaalne hooldus

Üheks suureks eeliseks on ka see, et varjualuseid on väga lihtne hooldada. Veekahjustuste vältimiseks veenduge, et see oleks tasasele ja piisava äravooluga pinnasele paigaldatud. Kindlasti tuleks talvisel ajal pehme harjaga katus lumest ja jääst puhastada, et vältida telgi kokku varisemist.

4. Lihtne kokkupanek

Kui teie kinnistule püsiva kuuri või garaaži ehitamine võib võtta nädalaid, siis ajutisi telke on lihtne kokku panna ja see võtab väga vähe aega. Lisaks sellele ei ole vaja valada vundamenti ega ei pea muretsema ehituslubade pärast.

5. Tasukohasus

Püsiva garaaži või kuuri ehitamine võib olla kulukas. Esiteks on ajutise varjualuse ostmine palju odavam ning lisaks sellele ei pea te kulutama raha vundamendi ehitusele ega lubade taotlemisele. Samuti on hooldusega seotud püsikulud palju mõislikumad, esemete hoidmine enda kinnistul on palju odavam kui kusagil hoiuruumi rentides.
Meie müügis olevad varjualused ja autotelgid on veekindlad ning peavad vastu päikese karmidele UV-kiirtele.

 

Telgirent24 valikus olevad telk varjualused:

Telk varjualune 1.8×1.8m, hall

Telk varjualune 2.4×2.4m, hall

Telk varjualune 2.4×2.4m, roheline

Telk varjualune 3x3m, roheline

Autotelgi eelised:

 

Autotelk pakub teie sõidukile varjualust nii lühi- kui ka pikaajaliselt. Lumi, vihm, pori ja kahjulikud UV-kiired – tänu telgile ei pea te nende pärast muretsema.

Kui teie sõidukile sajab lund, on see midagi enamat kui tüütu auto lumest puhastamine, millega peate võitlema. Tugeva lumesaju korral võib lume kaal põhjustada klaasi pragunemist ning niiskus roosteprobleeme. Samuti võib talvisel ajal teedele puisatud sool põhjustada korrosiooni, mis kahjustab autot pöördumatult.

Võite avata, et vihm puhastab teie sõiduki, tegelikult vihmavesi aga aurustub ja jätab õhukese saasteainete kihi, mis võib põhjustada autole väliskahjustusi.

Auto pidevas päikesevalguse käes hoidmine võib põhjustada probleeme teie sõiduki välisilmes ja sisemuses. Sõiduvahendi kuuma kätte jätmine tähendab kuni 145 kraadist siseõhu temperatuuri, mis võib põhjustada armatuurlaua pleekimist ja sõiduki elektrikomponentide kahjustamist.
Mõranenud või koorunud värv – päikesevalgus ei pruugi mitte ainult värvi pleegitada ega muuta teie auto tuhmiks vaid see võib isegi praguneda ja kooruda, mistõttu peate maksma värvimistöö eest.
Mootoriprobleemid – kuumus võib tekitada torudesse, voolikusse ja rihmadesse pragusid, mis põhjustavad vedelikulekkeid ja muid probleeme.

 

Autotelgi ostmine

 

Enne autotelgi soetamist tehke eeltöö.

  • Kas soovite telki ühele või mitmele sõidukile?
  • Mis mahus te soovite, et auto varjualuse alla jääks?
  • Kas  teile jääb piisavalt vaba ruumi liikumiseks ja autouste avamiseks?

Samuti on oluline mõelda, kuhu te enda krundil autotelgi paigutada soovite ning kas seal on piisavalt vaba ruumi. Kindlasti tuleks arvestada ka kliimaga.

 

Vihm, lumi, päike võivad teie sõiduki eluiga lühendada. Seetõttu oleks mõistlik investeerida auto varjualustesse, mis kaitseb iga ilmasikuolu eest.

Telgirent24 müügis olevate autotelkide riie on  100% UV-kiirte ja veekindel ning seda ei ole vaja talveks kokku panna.

NB! Varjualust tuleks lumest ja jääst siiski regulaarselt puhastada pehme harjaga, et see raskuse all kokku ei variseks.

 

 

 

Telgirent24 valikus olevad auotelgid:

Autotelk 3.7×3.7m, hall

Autotelk 3×4.6m, roheline

Autotelk 3×6.1m, roheline

Autotelk 3.7×6.1m, roheline

Autotelk 3.9×6.1m, roheline