õllemööbelkomplekt õllemööbli müük festivali mööbli müük

Õllemööbel

Õllemööbel – parim valik suvisteks väliüritusteks

Meie kliimavööndis on sooja aega häbematlult vähe, kui see aga kord kätte jõuab, siis on see ütlemata mõnus aeg ning suvest tuleks võtta viimast ja nautida seda täiel rinnal.

Pärast pikka talveperioodi toimub suvel hulganisti lahedaid väliüritusi – alustades suurtest festivalidest ja laatadest lõpetades pidustustega sõprade ning lähedaste seltsis.

Sellisteks suvisteks üritusteks on ideaalne lahendus kasutada universaalseid ja kompaktseid õllemööbli komplekte.

 

Õllemööbli päritolu

Õllemööbel on pärit Saksamaalt ning on eriti poplulaarne Oktoberfestil.

Oktoberfest on Münchenis toimuv sakslaste õllefestival, mida võib nimetada üheks suurimaks iga-aastaseks rahvapidustuseks. Festival kestab septembri lõpust kuni oktoobri esimese nädalavahetuseni ning inimesed kogunevad selle aja jooksul üle maailma üheskoos lõbutsema.

Oktoberfesti juured ulatuvad aga aastassse 1810, kui kroonprints Ludwig abiellus Saxe-Hildburghauseni printsessi Theresega ja kutsus sel puhul linnakodanikke pidutsema printsessi auks nimetatud Theresienwiese niitudele. Üritus muutus traditsiooniks ning sellest sai Baierimaa kultuuri lahutamatuks osa.

Tänapäeval korraldab pidustusi Müncheni linnavalitsus – õllesõprade vastuvõtmiseks püstitatakse muljetavaldava suurusega telke, millest suurimasse mahub lõbutsema 8500 inimest, ilusa ilma korral väljapoole telki veel 2500 inimest. Telgid on täidetud õllemööbliga, kus inimesed nii tantsivad, laulavad laudadel kui ka naudivad toitu ja õlut, mis on pruulitud vaid Müncheni õlletehastes.

Oktoberfest nimetatakse ka õllefestivaliks ning siit tulenebki nimetus õllemööbel. Mööbel ise on väga kvaliteetne, vastupidav ja ilmastikukindel. Boonuseks on seda kerge paigaldada ning transportida.

 

Õllemööbli valik

Telgirent 24 valikus on Premium+ seeria, mis on õllemööbli tippkvaliteet – 3cm pakusune laud ja pingid ning 3mm paksuset tugevast metallist jalad.

Komplekti kuulub kokkupandav laud ja kaks kokkupandavat pinki. Mööbli pealispind on kaetud UV kindla ja keskkonnasõbraliku kolmekordse lakiga, et kaitsta puitu pleekimise eest. Lisaks sellele hülgab materjal hästi niiskust ja lase tekkida hallitusel.

Müügiks pakume komplekte suurusega:

50cm, mille laua mõõdud on 220 x 50 x 76cm ja pingi mõõdud: 220 x 25 x 46cm

60cm, mille laua mõõdud on 220 x 60 x 76cm ja pingi mõõdud: 220 x 25 x 46cm

70cm, mille laua mõõdud on 220 x 70 x 76cm ja pingi mõõdud: 220 x 25 x 46cm

80cm, mille laua mõõdud on 220 x 80 x 76cm ja pingi mõõdud: 220 x 25 x 46cm

70cm seljatoega, mille laua mõõdud on 220 x 70 x 76cm ja pingi mõõdud: 220 x 25 x 46cm

Rendiks pakume komplekte laiusega 50cm, 70cm ja seljatoega 70cm.

Õllemööbli kastusvõimalused

Nagu eelnevalt öeldud on õllemööbli otstarve lai ja see on kasutatav nii sise- kui ka väliüritustel.

Festivalid – igal festivalil on toitlustusala, mööblel sobib ideaalselt külaliste toitlustamiseks.

Laadad – laatadel on võimalik kasutada mööblit kauba väljapanekuks ning samuti külalistele kõhutäie pakkumiseks.

Sündmused pere ja lähedaste seltsis – ideaalseld suvistele sünnipäevadele ja muudele üritustele, mahutab suure seltskonna, aga seejuures ei võta palju ruumi.