Search
Generic filters
Search
Generic filters

Rent

Pukklaud püstiseisulaud

  • Tugev
  • Vastupidav

7.50

või alates 2.48-5.36
Tasu kolmes võrdses osas. 0% intress
Puhasta

Kõikidele hindadele lisandub käibemaks.

Pukklaud püstiseisulaud

 

Pukklaud kasutatakse erinevatel üritustel kus ei ole planeeritud laua taga istumist ja söömist. Sellisteks üritusteks on näiteks erinevad banketid, etendused, pulmad, sünnipäevad, messid jne.

Pukklaua eelis tavaliste ümmarguste ja kandiliste laudade ees on see, et need võtavad vähem ruumi ning samuti ei ole vajalik muretseda toolide olemasolu üle.

Samuti käivad lauad kokku ja ei võta palju ruumi, seetõttu on neid väga lihtne transportida.

Laudu saab kasutada siseruumides ja ka väljas, sest lauad on ilmastikukindlad, terasraam on pulbervärvitud ning lauaplaat on samuti ilmastikukindlast plastikust.

Pukklaua kõrgus on 110 cm ja lauaplaadi läbimõõt on 80 cm. Lauaplaat koosneb ühest osast ja tugevast 5 cm paksusest HDPE plastist, jalad on terasest ja kaetud pulbervärviga.

 

Pukklauad ise võivad jääda väga tavaliseks ning ei sobi igale üritusele, siin kohal tuleb appi võimalus muuta laudu linadega vastavalt ürituse stiilile.

Pidulikemaks ürituseks sobivad hästi stretch katted või langevad linad. Veelgi erilisemaks sündmuseks on võimalus valida linad koos roosa või kuldse lipsuga,

Stretch katted on saadaval valget, musta sinist, kollast, punast ja laimirohelist värvi.

Langevad linad on saadaval 280cm ja 290cm läbimõõduga.

280cm suuruses on valge, sinine, punane, must, virsik  ning 290cm suuruses on šampanja värvi.

Seotava lipsuga lina on saadaval 320cm läbimõõduga valge ja valge mustiga laudlina koos kuldse või roosa lipsuga.

 

 

 

 

Selle laua juurde sobivad toolid:
Pukktool
Kokkupandav pukktool

Kokkupandav pukktool

Toote tüüp

Rent

Valin koos laudlinaga

Ei soovi laudlina, valge stretch, must stretch, sinine stretch, kollane stretch, punane stretch, laimiroheline stretch, Q280 valge, Q280 sinine, Q280 must, Q280 punane, Q280 virsik, Q290 šampanja, Q320 valge mustriga roosa lipsuga, Q320 valge kuldse lipsuga, Q320 valge mustriga kuldse lipsuga, Q320 valge roosa lipsuga

Või tahad hoopis osta? Meil on võimalik seda sama toodet ka osta. rentida? Meil on võimalik seda sama toodet võtta ka rendile. Rendi kasvõi nädalavahetusel!


Ei leidnud sobivat toodet?

Võta ühendust ning leiame lahenduse!

Võta ühendust